Hakkımızda
Hakkımızda:
Satisport.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe en iyi hizmeti vermektedir. satisport.com yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan takipçilerimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. 

Mutlu Müşteri Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Satışport  bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Satiport.com, hızlı değişen ürün kartelasını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.
Tüm ürünlerimiz  seçim aşamasından siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 
Güvenli Alışveriş satisport.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Satisport.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

Satışport.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.